"SEZAM"
PRODUCENT DRZWI DREWNIANYCH

 

 

 DRZWI SOSNOWE, DĘBOWE, JESIONOWE

 

 

 

Firma SEZAM - 10 lat na rynku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Naszym podstawowym produktem są drzwi wewnątrz-lokalowe. Obecnie posiadamy w swojej ofercie drzwi sosnowe, dębowe i jesionowe. 
Produkt, który Państwu proponujemy wykonujemy wyłącznie z naturalnych surowców, opierając się na kilkuletnim doświadczeniu i nowoczesnej technologii.
DRZWI DREWNIANE PREMIUM
Drzwi sosnowe z wypełnieniem z płyty MDF oklejane naturalną okleiną sosnową, jesionową lub dębową.
DRZWI DREWNIANE STANDARD
Drzwi drewniane wewnątrz-lokalowe to drzwi wykonane z naturalnego selekcjonowanego drewna. Grubość skrzydła drzwiowego to 40 mm. Płycina drzwi wykonana z płyty MDF oklejana naturalną okleiną sosnową, jesionową lub dębową.
DRZWI FREZOWANE
Drzwi charakteryzujące się nowoczesnym wzornictwem przy zachowaniu szeroko rozumianego minimalizmu. Drzwi cechują płytkie wyfrezowania w płaszczyźnie drzwi co nadaje skrzydłu i wnętrzu pomieszczenia oryginalny wygląd.
DRZWI SOSNOWE
Drzwi drewniane wewnątrz-lokalowe to drzwi wykonane z naturalnego selekcjonowanego drewna sosnowego. Grubość skrzydła drzwiowego to 40 mm. Płycina drzwi wykonana z naturalnego drewna sosnowego.
DRZWI SOSNOWE SĘCZNE
Drzwi drewniane sęczne wewnątrz-lokalowe to drzwi wykonane z naturalnego drewna sosnowego w II gatunku jakościowym, z widocznymi sękami i niewielka ilością fleków. Grubość skrzydła drzwiowego to 40 mm. Płycina drzwi wykonana z naturalnego drewna sosnowego.
SYSTEM PRZESUWNY
Składa się z: skrzydła drzwiowego bezfelcowego, szyny, wózków jezdnych, maskownicy, listwy dystansowej, w opcji: pochwyty, zamek hakowy, listwa odbojowa z zaczepem Zastosowanie: lekkie drzwi budowlane (przejściowe) jedno lub dwuskrzydłowe, bez progu. Udźwig max. 40 kg na jedno skrzydło drzwi.
Szukaj